Канал UA:Перший HD ― суспільний мовник України, як BBC у Великобританії. Це канал, який не належить олігархам. Журналісти дотримуються журналістських стандартів. «Належимо українському суспільству й підзвітні лише йому» ― так говорять про свій канал співробітники, які щодня роблять все, щоб виходити онлайн з якісним продуктом. Проєкти каналу йдуть українською. Тут є як розважальні програми онлайн, так і новинні. Важливо зазначити, що канал UA:Перший HD транслює визначні події спорту, серед яких Чемпіонати світу, Олімпіада, а також конкурс Євробачення. На каналі UA:Перший HD можна дивитися мультики, документальні фільми про природу, кулінарно-пізнавальну програму «Енеїда» від переможця шоу «МастерШеф» Євгена Клопотенка, детективні серіали, художні фільми. І, звісно, новини із сурдоперекладом.

UA:Перший HD онлайн: як дивитися канал дійсно зручно

Дивитися канал UA:Перший HD можна на SWEET.TV на будь-якому зручному для глядача пристрої. Це може бути:

 • Телевізор, як з функцією smart так і без неї. Для глядачів, які не мають смарт-телевізора, SWEET.TV пропонує смарт-приставку на ОС Android, яку можна отримати безкоштовно. І тоді ви зможете дивитися телеканали в HD та отримати доступ до онлайн-кінотеатру. Щоб дивитися канал UA:Перший HD онлайн та інші канали на SWEET.TV, треба просто в магазині додатків на телевізорі знайти SWEET.TV і підключити. 1 хвилина ― і у вас все є.
 • Комп’ютер або ноутбук. Дивитися SWEET.TV можна через браузер. Це просто та доступно будь-кому.
 • Смартфон або планшет. Власники цих пристроїв можуть обирати: дивитися канал UA:Перший HD онлайн через браузер чи завантажити додаток SWEET.TV.

Додаток SWEET.TV вже встановили понад 5 млн глядачів. Перевагою додатку є те, що він дозволяє завантажувати фільми з кінозалу на пристрій і дивитися їх без інтернету.

UA:Перший HD ― канал з великою історією

Головна місія каналу UA:Перший ― надавати глядачам достовірну інформацію про події, що відбуваються в Україні та за її межами. Історія каналу заклала певний напрямок, в якому канал UA:Перший зараз йде. Телеканал UA:Перший прийшов на заміну державному телеканалу, що мовив з 1939 року і був знаний під логотипом спочатку УТ потім ― УТ-1. У 1998 році був сформований Перший національний канал. І вже 7 квітня 2015 року онлайн у прямому ефірі був змінений логотип Першого національного на логотип суспільного мовника (UA:ПЕРШИЙ). Ця зміна відбулася після прийняття закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо Суспільного телебачення і радіомовлення України», який усунув технічні проблеми на шляху перетворення державних телерадіокомпаній у Національну суспільну телерадіокомпанію України.

Реформи на каналі, які проходять з 2015 року, спрямовані на підвищення об’єктивності, якості роботи та довіри громадськості. На відміну від комерційних мовників, канал UA:Перший не залежить ні від олігархів, ні від політиків, не обслуговує державні органи, політичні сили та бізнес-структури.

Канал UA:Перший, його журналісти прагнуть побудувати таке медіа онлайн, якому довіряють люди. Люди, які працюють тут, намагаються кожного дня через свою роботу доводити, що професійні стандарти ― не просто слова, а правила.

Важливо, незважаючи на те, що 100 % акцій ПАТ «Національна громадська телерадіокомпанія України» належить державі, вона не керує каналом і не визначає редакційну політику. Фінансування йде з податків. І саме за ці кошти здійснюється покупка прав на трансляцію онлайн Олімпіади тощо.

Що подивитися на каналі UA:Перший HD онлайн: новини та інформаційні проєкти

Новинні проєкти є одними з головних програм на каналі UA:Перший.

«Прозоро: про головне» та «Прозоро: актуальне» ― передачі, в яких у студії обговорюють головні події актуальних новин та роблять підсумки дня. Ведучі та експерти онлайн розкладають на молекули поточну ситуацію, розглядають можливі шляхи вирішення. Головна ідея цих програм ― дати всебічний політично нейтральний погляд на ситуацію, не нагнітати паніку, а пояснити, що відбувається в країні та за її межами.

Новини на UA:Перший HD онлайн можна дивитися декілька разів на день. Саме так глядач отримує найгарячішу інформацію. Є випуски з сурдоперекладом.

«Тиждень на суспільному» ― підсумки головних подій тижня в Україна та світі. Дивитися цей інформаційний випуск можна онлайн в неділю ввечері.

Канал UA:Перший HD: гарячі соціальні проєкти онлайн

«Прозоро: про соціальне» онлайн дає відповіді на актуальні питання глядачів каналу. Ведучі та експерти обговорюють в прямому ефірі UA:Перший гострі та болючі для українців проблеми. Глядачі є безпосередніми учасниками цієї передачі, бо можуть онлайн поставити запитання.

«По-людськи» ― програма, в якій шукають вихід зі складних життєвих ситуацій. Ця програма покликана не зробити галасливе та яскраве шоу, а дійсно допомогти людям, які звернулися до журналістів. Адже «По-людськи» можна не лише дивитися онлайн, а стати його учасником.

Канал UA:Перший HD: культура та діти у центрі уваги

Канал UA:Перший HD приділяє увагу відродженню та посиленню цікавості до української культури, традицій. Саме тому в сітці мовлення каналу UA:Перший HD можна дивитися передачу «Енеїда». Це літературно-гастрономічне шоу, ведучим якого є відомий кулінар Євген Клопотенко. Він ставить за мету показати всьому світові, що українська кухня ― то смачно і завжди в тренді. Саме він наполіг на внесенні українського борщу до переліку нематеріальної культурної спадщини. Дивитися «Енеїду» онлайн можна і заради смачних рецептів від шеф-кухаря, і заради корисних гастрономічних порад, і, звісно, заради невідомих цікавинок про відомих письменників.

Програма «Країна пісень» розкриває історії з життя простих співаків з народу, які бережуть традиції та популяризують справжню українську пісню, народні інструменти. Дивитися цю програму онлайн на каналі UA:Перший HD можна заради чарівних голосів та історій. Адже головними героями цієї передачі є дійсно народні зірки.

А малеча на каналі UA:Перший HD кожного дня може дивитися улюблені українські мультики. Тут є історії про козаків, які і в футбол грали, і тюльпани шукали, і інопланетянам допомагали. І казка про Капітошку та чимало інших, дійсно дитячих історій.

Також, треба зазначити, що канал UA:Перший HD транслює прямі ефіри з недільних богослужінь різних церков. Це дуже важливо для тих, хто з якихось причин не може особисто бути присутнім на літургії або месі.

Художнє та документальне кіно онлайн на каналі UA:Перший HD

Буде неправильно вважати, що дивитися канал UA:Перший HD можна лише заради новинних або суспільних програм. Тут також є місце для художнього та документального кіно.

Цікаві фільми про дику природу, природні явища, історичні події ― все це розширює знання. Ти відчуваєш себе дослідником-першовідкривачем незвіданого. Тому шанувальники шоу про тварин із захватом дивляться ці стрічки онлайн та переглядають у записі.

А серед художніх стрічок тут переважають фільми-детективи. Так, тут можна було дивитися онлайн цікавенний серіал «Хадсон та Рекс», «Спогади Шерлока Холмса», «Потрійний захист» та ін.

Отже, як можна бачити, дивитися на каналі UA:Перший HD є багато чого. І такий канал можна взяти і у подорож.

UA:Перший HD на SWEET.TV: чому канал зручно дивитися саме тут

Канал UA:Перший HD у своїх передачах щодня підіймає гострі питання. Наприклад, у програмі онлайн «Прозоро: про актуальне». Передача виходить після випуску новин, і експерти в студії обговорюють ключові події поточного дня. Ці випуски виходять декілька разів на день, починаючи з 16:00. І не кожен глядач з різних причин може подивитися цей ефір онлайн, дізнатися про актуальні новини та можливі наслідки того, що сталося в країні та світі. Тому, якщо дивитися канал UA:Перший HD саме на SWEET.TV, перед глядачем відкриваються нові можливості. І перегляд актуальних подій дійсно стає зручним.

 1. Дивитися канал UA:Перший HD: прямі ефіри та запис передач. Цю перевагу особливо зацінять шанувальники спорту та політичних баталій. Якщо ви не встигаєте на трансляцію Чемпіонату світу, важливий футбольний матч або на випуск новин, який запланували дивитися онлайн, ви все це можете увімкнути у записі, коли зручно. На SWEET.TV особливо ця можливість стала у нагоді мільйонам українців, які дивилися Олімпіаду онлайн на UA:Перший HD або трансляцію матчу з футзалу між Україною та Росією. Щоб не проґавити виступи наших спортсменів, дуже зручно дивитися трансляції в записі. До речі, не треба чекати на закінчення трансляції онлайн, щоб розпочати дивитися її у записі.

  Як дивитися програми на каналі UA:Перший у записі. Коли глядач потрапляє на канал UA:Перший на SWEET.TV, в нього відкривається пряма трансляція передачі. Але одразу на цій же сторінці можна відкрити і програму каналу онлайн. І подивитися: що буде йти найближчі дні та, завдяки програмі онлайн, переглянути шоу у записі. Для цього віднайдіть у програмі день та час, коли йшла необхідна вам програма. Натисніть на її назву. Все ― дивіться канал UA:Перший у записі. У рядку з адресом ви побачите посилання саме на цю програму, а не на увесь канал. Тому, якщо хочете, щоб цю передачу у записі могли дивитися ваші знайомі, – просто надішліть їм посилання.
 2. Пряма трансляція UA:Перший HD: ставимо на паузу. Можливість поставити прямий ефір на паузу є досить корисною функцією. Якщо хочете дивитися спортивні змагання онлайн, новини, політичні шоу онлайн і нічого не пропускати, використовуйте функцію паузи. Продовжити перегляд можна згодом. Це зручна функція, коли відволікають на нетривалий час: наприклад, запитанням.
 3. Дивитися на ТВ, смартфоні, комп’ютері та планшеті прямі трансляції UA:Перший онлайн. Наприклад, прямі ефіри богослужіння можна увімкнути на смартфоні, якщо хтось дивитися у цей час новини на іншому каналі. На інших пристроях можна дивитися той самий контент, що й на телевізорі. Тут обмежень немає. Кожен обирає, що зручно йому саме у цей час.
 4. Дивитися канал UA:Перший онлайн будь-де. Це дуже корисна функція для тих, хто хоче отримувати достовірну інформацію одразу. Тому, де б глядач не був: у транспорті, поїзді, на відпочинку, на прогулянці ― він може увімкнути онлайн пряму трансляцію на планшеті або смартфоні через браузер або через додаток.
 5. Щоб дивитися UA:Перший онлайн на декількох пристроях, доплачувати не потрібно. Навіть якщо мова йде про декілька телевізорів. Це також відрізняє онлайн-телебачення від кабельного або супутникового, де для кожного ТВ потрібен або декодер, або інший пристрій. Із SWEET.TV можна підключити 5 пристроїв на один акаунт без доплат. Наприклад, це може бути два телевізори, два смартфони та комп’ютер. Або усі телевізори.

Як підключити онлайн-ТБ, щоб дивитися канал UA:Перший та інші ТВ-канали онлайн?

Щоб дивитися канал UA:Перший та ще 260+ ТВ-каналів онлайн, необхідно авторизуватися на сервісі SWEET.TV. Увесь процес займає не більше хвилини.

Якщо ви ще не є глядачем SWEET.TV:

 1. Натисніть кнопку «Дивитися 7 днів безкоштовно».
 2. Авторизуйтеся на сервісі онлайн через:
  • cмс-реєстрацію (потрібен лише номер телефону),
  • Facebook,
  • Google,
  • Apple ID.
 3. Ви підключили подарунковий тиждень від SWEET.TV, і ви тиждень матимете вільний доступ до контенту онлайн.

Дивитися канал UA:Перший онлайн, як і весь контент SWEET.TV, можна через браузер (смартфон, комп’ютер, планшет) та додаток (смартфон, телевізор, планшет). Треба зауважити, що користувачі додатку на мобільному пристрої можуть не лише дивитися SWEET.TV прямі трансляції на телебаченні та мати доступ до кінозалу, а й завантажувати фільми на пристрій для перегляду без інтернету.

Відмінність підключення онлайн-телебачення та кабельного ― відсутність майстрів, необхідності надавати свої документи, швидка авторизація онлайн і налаштування. 1 хвилина ― і дивитися ТБ можна будь-де.

Що таке вільний доступ на 7 днів на від SWEET.TV

Це унікальна пропозиція для всіх глядачів SWEET.TV. Національний онлайн-кінотеатр не пропонуємо одразу оформлювати підписку навіть за 1 грн. SWEET.TV пропонує протестувати сервіс, бо це розумний та справедливий підхід до глядачів.

Коли ви підключаєте подарунковий тиждень SWEET.TV, ви отримуєте доступ до найбільшого пакету SWEET.TV – пакету L, до якого входять 260+ каналів та 10000 фільмів без реклами. А також до всіх можливостей онлайн-кінотеатру: перегляду програм у записі, перегляду прямих ефірів онлайн на смартфоні будь-де, можливість ставити прямі ефіри на паузу тощо. На цей тариф, 7 днів за 0 грн., також можна підключити 5 пристроїв без доплат.

Тарифні пакети: де є канал UA:Перший

В національному онлайн-кінотеатрі SWEET.TV існує декілька тарифних планів. Мінімальний з них налічує 170 каналів онлайн і 3000 стрічок. Максимальний ― 260+ каналів та 10000+ стрічок.

Канал UA:Перший є національним каналом, і він входить до будь-якого тарифного плану (окрім тарифу «Кіно»).

Тому, який тариф ви б не обрали, ви зможете дивитися канал UA:Перший онлайн і в записі.

Підключайте зараз подарунковий тиждень SWEET.TV, щоб випробувати всі можливості національного онлайн-кінотеатру на своїх пристроях.

Гарного перегляду онлайн і в записі.